تبلیغات

Ubisoft آینده بازی‌های تک‌نفره را مورد بحث قرار می‌دهد

Ubisoft آینده بازی‌های تک‌نفره را مورد بحث قرار می‌دهد

آینده بازی‌های تک‌نفره پس از اعلام خبر تعطیلی استودیوی Visceral توسط EA، موضوع داغ بحث‌های اخیر بوده است. آیا بازی‌های تک‌نفره می‌توانند به رشد خود در صنعتی که تعداد عناوین آنلاین آن روبه افزایش است، ادامه دهند یا خیر؟ ناشر بزرگی دیگری یعنی Ubisoft نظر خود را در رابطه با این موضوع اعلام کرد. 

به گزارش ملکانه و به نقل از Gamespot، ایو گیلمو به عنوان مدیر عامل Ubisoft، طی جلسه‌ای با سرمایه‌گذاران، نظر خود را در رابطه با بازی‌های تک‌نفره اعلام کرد و او نظر مثبتی راجع به پتانسیل آن‌ها داشت. او گفت “آن نوع از بازی‌ها می‌توانند تا مدت زیادی به فروش خود ادامه دهند.” وی این نکته را افزود که اضافه کردن مکانیک‌هایی به بازی‌های تک‌نفره مثل عناصر نقش‌آفرینی می‌تواند درخواست‌ها برای آن را بیشتر سازند زیرا این عناصر ارزش تکرارشان را بالا می‌برند.  گیلمو همچنین گفت Ubisoft برروی پیاده‌سازی محتوایی که توسط کاربران ساخته می‌شود هم کار می‌کند تا آن‌ها به مدت بیشتری به تجربه این عناوین بپردازند.

Ubisoft آینده بازیهای تکنفره را مورد بحث قرار میدهد

با وجود جنجال‌های به وجود آمده در رابطه با تصمیم EA، این شرکت اصرار دارد که اعمال تغییرات اساسی در بازی Star Wars استودیوی Visceral Games به خاطر تک‌نفره بودن آن نیست. سال گذشته هم ثابت کرده که بازی‌های تک‌نفره همچنان بخش مهمی از این صنعت هستند. Assassin’s Creed Origins نمونه خوبی به حساب می‌آید. این عنوان طی 10 روز اول عرضه خود، فروشش دو برابر بیشتر از Syndicate بوده است. توجه کنید که Origins هم از عناصر نقش‌آفرینی بهره می‌برد. 

Mario + Rabbids: Kingdom Battle هم توسط Ubisoft برروی کنسول Switch منتشر شد که یکی دیگر از عناوین تک‌نفره موفق این ناشر به حساب می‌آید. این بازی پرفروش‌ترین عنوان ترد پارتی در Switch است و Ubisoft پیش‌بینی می‌کند با انتشار واحدهای بیشتری از Switch در تعطیلات و بعد از آن توسط Nintendo، فروش Mario + Rabbids: Kingdom Battle “قوی‌تر از حد معمول” خواهد بود.

Ubisoft آینده بازی‌های تک‌نفره را مورد بحث قرار می‌دهد

pardisgame.net

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار