تبلیغات

اولین نسخه Microsoft Whiteboard به صورت رسمی وارد استور مایکروسافت شد

اولین نسخه Microsoft Whiteboard به صورت رسمی وارد استور مایکروسافت شد
امروز انتظارها به پایان رسید و اولین نسخه اپلیکیشن Microsoft Whiteboard وارد استور مایکروسافت شد و در اختیار تمامی کاربران ویندوز ۱۰ قرار گرفت

به گزارش ملکانه: امروز انتظارها به پایان رسید و اولین نسخه اپلیکیشن Microsoft Whiteboard وارد استور مایکروسافت شد و در اختیار تمامی کاربران ویندوز ۱۰ قرار گرفت. کاربران ویندوز ۱۰ که دستگاه آنها مجهز به قلم است، برای دانلود این اپلیکیشن حتی یک ثانیه را از دست ندهند و این برنامه بی نظیر را دانلود کنند. به کمک این برنامه شما می توانید به صورت زنده و همگام با دوستان خود بروی یک پروژه کار کنید و نظرها و پیشنهاد خود را بروی یک تخته وایت برد زنده منتشر کنید. این قابلیت برای تیم های کوچک و بزرگ کارایی را به صورت فزاینده ای افزایش خواهد داد. برای استفاده از این سرویس، یکی از اعضای تیم می بایست از سرویس آفیس ۳۶۵ استفاده نماید. برای دانلود آخرین نسخه اپلیکیشن مایکروسافت وایت برد بروی دکمه ی دانلود زیر از استور مایکروسافت کلیک نمایید.

لینک دانلود

منبع

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار