«آرماندو» و «دیوار به دیوار» گزینه های نوروز شبکه سه

تبلیغات

«آرماندو» و «دیوار به دیوار» گزینه های نوروز شبکه سه

سریال های «دیوار به دیوار» و «آرماندو» گزینه های اصلی نوروزی شبکه سه هستند.
به گزارش بانی ویدیو، سریال «آرماندو» به کارگردانی احسان عبدی پور و تهیه کنندگی ایرج محمدی که روزهای پایانی مراحل فنی خود را سپری می کند، یکی از گزینه های پخش در نوروز این شبکه است. این در حالی است که سریال «دیوار به دیوار» هم به کارگردانی سامان مقدم و تهیه کنندکی حمید رحیمی هم مراحل پیش تولید را پشت سر می گذارد.
باید دید کدام یک از این دو مجموعه انتخاب مدیران سیما برای پخش در نوروز ۹۷ خواهد بود.
مشخصا با اعلام پیش از این سریال «پایتخت» در شبکه یک، سریال «افتاده ها» گزینه شبکه دو برای نوروز و دو مجموعه «آرماندو» و «دیوار به دیوار» گزینه های شبکه سه برای نوروز هستند. ضمن اینکه سریال سعید آقاخانی نیز در ۶ قسمت حال و هوای نوروزی دارد و می تواند در کنداکتور نوروز امسال قرار بگیرد.
سریال «آرماندو» مراحل پایانی تدوین و فنی را پشت سر می گذارد که در خلاصه داستان آن آمده است: داستان این سریال درباره پسر خوش دل و مهربانی است که تلاش می‌کند مشکلات خواهر و فرزندان خواهرش را برطرف کند، او در این مسیر درگیر موقعیت‌هایی جذاب و نفس گیر می‌شود…
حمیدرضا آذرنگ و مرجانه گلچین در این سریال نقش یک خواهر و برادر را با نام‌های آرمان و صاب جان، عبدالرزاقی نقش مهتاب ایفا می‌کنند.
سریال «دیوار به دیوار» نیز با اکثر بازیگران قبلی پس از مراحل پیش تولید وارد فاز تولید می شود.
حمیدرضا آذرنگ، مرجانه گلچین، الیکا عبدالرزاقى، علیرضا استادى، على مسعودى، سحر ولدبیگى، على اوجى، فریبا طالبى، مجید پتکى، شهربانو موسوى، علی اوجی از بازیگران «آرماندو» هستند.

banifilm.ir

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار