تبلیغات

بونوچی: میلان را ترک نمی کنم

ایسنا: ‌به نقل از توتو میرکاتو، میلان در دیدار برابر کروتونه در آغاز دور برگشت رقابت‌های سری A توانست با یک گل به پیروزی برسد. تک گل میلان را در این دیدار بونوچی، کاپیتان این تیم به ثمر رساند.

بونوچی که در تابستان از یوونتوس به میلان پیوست بعد از بازی، گفت‌: مدت‌هاست که می‌گویند چرا بونوچی نمی‌تواند گل بزند و از من انتقاد می‌کنند. خوشبختانه توانستم دل هواداران میلان را شاد کنم و این پیروزی شیرین را به دست آوردیم.

او ادامه داد: پیروزی در دیدار برابر اینتر روحیه و اعتماد به نفس بازیکنان را بالا برده است. میلان تغییر کرده است و امیدوارم که این روند خوب ما ادامه‌  داشته باشد. با شایستگی توانستیم در این دیدار خانگی به پیروزی برسیم. باید هواداران به تشویق خود ادامه‌  دهند. حضور آنها ما انگیزه ما را بالا خواهد برد.

کاپیتان میلان همچنین  درباره جدایی خود از میلان سخن به میان آورد و ‌اضافه کرد: من با میلان تا سال 2022 قرارداد دارم و به چنین یاوه گویی های توجه نمی‌کنم. روزنامه هر چه دوست دارند می نویستند اما  باید تاکید کنم که تصمیمی برای جدایی از میلان ندارم.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار