تبلیغات

مسعود فروتن به «پاهای بیقرار» پیوست

ایرج محمدی تهیه کننده از اضافه شدن مسعود فروتن به بازیگران سریال «پاهای بیقرار» خبر داد.
به گزارش بانی ویدئو، تصویربرداری سریال «پاهای بیقرار» به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه کنندگی ایرج محمدی در لوکیشن منزل افسانه در شهرک غرب پی گیری می شود.
ایرج محمدی تهیه کننده با اعلام این خبر افزود: شاهرخ استخری در نقش هاتف، سیامک صفاریان در نقش امین، ملیکا شریفی نیا در نقش حدیث و پانته آبهرام در نقش افسانه مقابل دوربین این سریال هستند.
ضمن اینکه به تازگی مسعود فروتن کارگردان تلویزیونی و بازیگر و مجری نیز به جمع بازیگران اضافه شده است و در روزهای آتی در قالب یکی از نقش های اصلی این مجموعه مقابل دوربین خواهد رفت. وی در بازیگری نیز به مانند کارگردانی بسیار خوش درخشیده است. از این رو تصمیم گرفتیم که از وی برای بازی در این سریال هم دعوت به همکاری کنیم.
«پاهای بیقرار» در سه فصل زمان حال و گذشته تولید خواهد شد. فصل اول و سوم زمان حال و فصل دوم را زمان گذشته شامل می‌شوند که البته در نسخه نهایی و تدوین شده مخاطب با سریالی ۶۰ قسمتی مواجه خواهد شد که تلفیقی از این سه فصل هستند.
فصل دوم از سال ۵۷ تا ۶۴ را به تصویر می‌کشد. بخش‌های گذشته در شهرک غزالی تصویربرداری می‌شود. یکی از استان‌های جنوبی، مناطق جنگی و لوکیشن‌هایی که دارای بافت سنتی هستند هم از دیگر لوکیشن‌های این سریال است.
تصویربرداری زمان حال سریال «پاهای بیقرار» ماه گذشته آغاز شد.
مسعود رایگان، پانته آ بهرام، حمید گودرزی، مهرانه مهین ترابی، شاهرخ استخری، آرش مجیدی، مهدی صبایی، لیندا کیانی،افسانه ناصری، سمیرا حسن پور و مسعود فروتن بازیگران اصلی سریال «پاهای بیقرار» هستند.
«پاهای بیقرار» ملودرامی خانوادگی است که به قلم مهدی محمدنژادیان و بابک کایدان برای شبکه پنج سیما تولید خواهد شد. این سریال داستان رویارویی دو خانواده را نشان می‌دهد و قربانیانش فرزندان آن خانواده‌ها هستند. آدمهای این قصه زندگی محلی و همسایگی کنار هم داشتند و دارند و بحث مبارزه با اعتیاد و فساد اقتصادی هم از رگه‌های داستان این سریال است.

با سایت خبری ملکانه همراه باشد…

[uniplace_links]

banifilm.ir

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار