تبلیغات

پلی استور گوگل، اپ استور اپل را پشت‌سر گذاشت

دیجی کالا: براساس اطلاعات منتشر شده در سه ماهه گذشته ۱۹ میلیارد برنامه از فروشگاه پلی استور گوگل دانلود شده است.  البته این آمار تنها شامل دانلود‌ّهای جدید می‌شود و دانلود‌های مجدد در این آمار حساب نشده‌اند. در اطلاعات جدید گفته شده میزان دانلود از فروشگاه پلی استور ۱۴۵ درصد بیشتر از اپ استور بوده است. همین طور مشخص شده که میزان دانلود بازی، برنامه‌های اقتصادی و شخصی‌سازی در صدر دانلود‌ها قرار داشتند.

پلی استور گوگل، اپ استور اپل را پشت‌سر گذاشت 
در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۷ بیش از ۱۹ میلیارد دانلود از فروشگاه پلی استور انجام شده است.

گفته شده این مقدار دانلود از فروشگاه پلی استور نزدیک به ۱۱٫۵ میلیارد دلار درآمد داشته است. این میزان افزایش چشم‌گیری را در مقایسه با سال گذشته در همین مدت زمان نشان می‌دهد. در اطلاعات منتشر شده به این موضوع اشاره شده که آمار دانلود در کشورهای هند، اندونزی، برزیل و چین افزایش پیدا کرده و به همین دلیل گوگل توانسته به این رکورد جدید دست پیدا کند. همچنین مشخص شده که چینی‌ها بسیار از پلی استور راهی بودند. در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۷ کاربران اندرویدی در کشور چین بیش از ۲۰۰ میلیون ساعت  از این فروشگاه و برنامه‌های مختلفی که دارند استفاده کرده‌اند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار