تبلیغات

گتوزو: میلان شخصیت پیروزی پیدا کرده است

ایسنا: به نقل از توتو اسپورت، میلان بعد از سه پیروزی پیاپی سرانجام متوقف شد.

روسونری که در ورزشگاه خانگی اودینزه به میدان رفته بود به نتیجه‌ای بهتر از تساوی یک بر یک دست نیافت.

گتوزو، سرمربی جوان میلان در نشست خبری بعد از بازی، گفت‌: یکی از بهترین بازی‌هایش را به نمایش گذاشتیم. شخصیت لازم برای کسب پیروزی در هر دیداری را پیدا کرده‌ایم. نتوانستیم در این دیدار به پیروزی برسیم، چرا که بازیکنان تجربه لازم را نداشتند. با این حال من از نمایش آن‌ها راضی هستم. باید به این روند خوب خود ادامه‌ داد.

او ادامه‌ داد: آندره سیلوا بسیار خوب بود اما  او می‌تواند بهتر از این هم باشد. سیلوا باید جنگندگی خود را در میدان بیش‌تر کند و بیش‌تر از این میل به گلزنی داشته باشد. من به همه بازیکنان خود نیاز دارم و در هر دیداری می‌خواهم در تیمم تغییر به وجود آورم.

سرمربی جوان میلان در پایان سخنانش، ‌اضافه کرد: بر این باور هستم که خوب بازی می‌کنیم و بازی به بازی در حال بهتر شدن هستیم. بازیکنان میلان به خاطر جوان بودن نیاز به کسب تجربه دارند. در دیدار امشب بازیکنان همه توان خود را صرف کردند. یک شهر در یک روز ساخته نمی‌شود و میلان هم برای بازگشت به روزهای خوب خود به زمان نیاز دارد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار