تبلیغات

هاجسن‌: دله‌آلی اهل شبیه‌سازی نیست

خبرگزاری فارس، در چند هفته گذشته «دله آلی» بارها از سوی رسانه‌ها و کارشناسان مورد انتقاد واقع شده است. تحلیل‌گران در مورد او عنوان می‌کنند که به محض ورود در محوطه جریمه حریف، خود را به زمین می‌زند که برای تیمش پنالتی بگیرد.

آخرین مرتبه‌ای که در این مورد بحث بالا گرفت، ابتدای ماه جاری و با بازی با لیورپول بود.

در این مورد «روی هاجسن»‌این نظریه را قبول ندارد.او که در گذشته مربی تیم ملی انگلیس بوده، از نزدیک بازی ستاره ۲۱ ساله هاتسپرزی‌ها را دیده است.

این مربی قدیمی که اکنون سکان هدایت تیم کریستال‌پالاس را برعهده دارد و فردا تیمش با هاتسپرز بازی خواهد کرد، در مورد گلزن بحث‌انگیز تیم شهر لندن نظرش را بیان کرد.

هاجسن اظهار داشت:با اعضای تیم در مورد تاتنهام صحبت کرده‌ایم و همه اعضا در مورد بازیکنان تاتنهام بحث و تبادل نظر کرده‌ایم.اما به طور قطع در مورد دله آلی و شبیه‌سازی حرف نزدیم.چون فکر نمی‌کنیم او چنین رفتاری انجام می‌دهد.موضوع به همین سادگی است.

وی ادامه داد:باید در نظر گرفت که دله‌آلی با توپ به محوطه حریف وارد می‌شود و اغلب به همین خاطر به زمین می‌خورد.آن زمان که با او در تیم ملی همکاری داشتم، چنین چیزی را از وی به چشم ندیدم.این مورد در شخصیت وی نیست.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار