تبلیغات

قابلیت دانلود ویدیو‌های YouTube در ۱۲۵ کشور

وبسایت شهر سخت افزار - جاسم فروزنده: گوگل امروز اعلام کرد که قابلیت دانلود ویدیوهای YouTube و تماشای آن‌ها به صورت آفلاین را در اختیار 109 کشور دیگر قرار داده است تا این امکان از این پس در اختیار کاربران 125 کشور دنیا قرار داشته باشد. در میان این نام‌‌ها، نام کشورمان ایران هم دیده می‌شود.

در زمان‌های نه چندان دور کاربران برای دانلود ویدیوهای YouTube و تماشای آن‌ها به صورت آفلاین مجبور بودند از ترفندهای بسیاری نظیر برنامه‌های خارجی و یا سایت‌‌های واسط استفاده کنند. اما مدتی پیش YouTube امکان دانلود این ویدیوها را در اختیار کاربران 16 کشور شامل اندونزی، هند، مالزی، پاکستان و چند کشور قرار داد. اما امروز گوگل اعلام کرد که از این پس کاربران 109 کشور دیگر از جمله ایران نیز قادر هستند به این قابلیت دسترسی داشته باشند.

قابلیت دانلود ویدیو‌های YouTube در ۱۲۵ کشور جهان

قابلیت دانلود ویدیو‌های YouTube در ۱۲۵ کشور جهان

هم اکنون در زیر بخش اعظمی از ویدیوهای YouTube دکمه‌ای با عنوان Download وجود دارد که امکان انتخاب کیفیت ویدیوها را ممکن می‌کند. گوگل اعلام کرده است که این قابلیت برای تعدادی محدودی از ویدیوها در دسترس نخواهد بود. اما سایت Android Police ساعتی پیش اعلام کرد که به دلایلی نامعلوم گوگل این قابلیت را در بعضی از کشورهای موجود در این لیست غیرفعال کرده است که اقدامی عجیب به نظر می‌رسد. ممکن است این قابلیت ظرف چند روز آینده در این کشورها فعال شود.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار