تبلیغات

مهار کامل حریق در زاغه مهمات دزفول

با اقدامات نیرو‌های آتش نشان حاضر در محل حادثه خوشبختانه حریق در ساعت یک بامداد امروز پنجشنبه ۱۷ اسفندماه به طور کامل مهار شد و یگان نظامی نیز اکنون به حالت عادی بازگشته است.

به گزارش صبحانه،مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول گفت: حریق در زاغه مهمات لشکر ۲۹۲ دزفول به طور کامل مهار و وضعیت در یگان نظامی به حالت عادی بازگشته است.

آتش سوزی عبدالحسین معظم فر گفت: ساعت ۲۱ شب گذشته طی تماس با نیرو‌های سازمان آتش نشانی، حریق در زاغه مهمات ۲۹۲ دزفول به نیرو‌ها اطلاع داده شد.

وی افزود: بلافاصله نیرو‌های ۲ ایستگاه سازمان در محل حاضر و امدادرسانی‌های خود را آغاز کردند.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول با اشاره به مهار حریق در زاغه مهمات ۲۹۲ دزفول تصریح کرد: با اقدامات نیرو‌های آتش نشان حاضر در محل حادثه خوشبختانه حریق در ساعت یک بامداد امروز پنجشنبه ۱۷ اسفندماه به طور کامل مهار شد و یگان نظامی نیز اکنون به حالت عادی بازگشته است.

معظم فر در خصوص وضعیت محل حادثه خاطرنشان کرد: وضعیت در محل حادثه به شرایط عادی بازگشته و ساکنان خانه‌های سازمانی این یگان نظامی نیز بار دیگر به خانه‌های خود بازگشته اند.

وی در رابطه با علت حادثه اذعان کرد: پس از بررسی‌های صورت گرفته، علت حریق اعلام خواهد شد و اکنون نمی‌توان در رابطه با علت دقیق حادثه موضوعی را مطرح کرد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار