تبلیغات

منشا به دنبال جبران کم دقتی‌های آسیایی

ورزش سه: گادوین منشا مهاجم تنومند تیم پرسپولیس، به دنبال جبران بی دقتی در ضربات آخر و همچنین پاس هایش در مسابقات آسیایی است.


این بازیکن نیجریایی که در تابستان اخیر با این امید به پرسپولیس پیوست که خاطرات خوب در پیکان را تکرار کند اما اوضاع آن طور که او می خواست پیش نرفت و درخشش منشا به چند بازی آسیایی و لیگ برتری ختم شد اما با این حال، وی امیدوار است در ادامه فصل نمایش های نه چندان سزاوارانه اش را جبران کند و دومین سال فوتبالی اش در ایران را نیز با خوش بختی به پایان برساند.

نکته مهمی که درخصوص عملکرد منشا در بازی های آسیایی وجود دارد، دقت پایین پاس و شوت هایش است. البته او در برابر نسف قارشی 3 شوت زد که دو تا در چارچوب بودند و یکی هم تبدیل به گل شد اما در مقابل السد و الوصل، چیزی خلاف این اتفاق افتاد. گادوین در قطر تنها 1 بار موفق به شوتزنی شد که آن هم از دست رفت.

او در بازی قبلی هم 3 شوت زد اما این بار تنها یکی در چارچوب بودند و 2 شوتی که از داخل محوطه جریمه زده شدند، راهی به چارچوب نیافتند. وی همچنین در بازی با الوصل آمار نه چندان جالب 33 درصد پاس صحیح را بر جای گذاشت.

حالا این بازیکن که فاصله چندانی تا عنوان گلزن ترین خارجی پرسپولیس ندارد، به دنبال گلزنی در بازی با الوصل و نزدیک کردن تیمش به صعود است؛ هدفی که برانکو و هواداران پرسپولیس انتظار انجامش را دارند.

منشا به دنبال جبران کم دقتی‌های آسیایی


عکس از امیرحسین خیرخواه

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار