تبلیغات

دستگیری سه متهم پرونده قتل جوان سلماسی

خبرگزاری ایسنا: فرمانده انتظامی شهرستان سلماس از دستگیری متهمان پرونده اخیر قتل در این شهرستان طی یک عملیات پیچیده خبر داد.

سرهنگ حسین رمزی در جلسه کارگروه امنیت اجتماعی شهرستان سلماس گفت: ماموران پلیس آگاهی شهرستان سلماس پس از 10 روز تلاش شبانه روزی و انجام اقدامات پیچیده اطلاعاتی و شناسایی موفق شدند 3 متهم پرونده مربوط به قتل جوانی در سلماس را دستگیر کنند.

رمزی بیان کرد: این سه متهم برای فرار از دست قانون به شهرستان مشهد گریخته بودند که با انجام اقدامات پیچیده شناسایی و کشف مخفیگاهشان طی یک عملیات موفق توسط ماموران آگاهی سلماس دستگیر و به این شهرستان بازگردانده شدند .

رمزی با قدردانی از تعامل تنگاتنگ نیروهای سپاه, هنگ مرزی, اداره اطلاعات و پیگیری مقام قضایی, بازپرس و دادستان سلماس در به نتیجه رسیدن این پرونده افزود: این سه متهم هم اکنون در اختیار مجموعه انتظامی شهرستان هستند و پرونده شان در حال سیر مراحل قانونی و تکمیل برای تقدیم به مقام قضایی است.

فرمانده انتظامی شهرستان سلماس با اشاره به ابراز خرسندی مردم از دستگیری سریع این متهمان خاطرنشان کرد: با تلاشهای شبانه روزی ماموران زحمتکش انتظامی و تعامل بین دستگاه ها و نیز مردم با پلیس مفتخریم اعلام کنیم تمامی پرونده های قتل سلماس در سال96 با موفقیت و دستگیری متهمان همراه بوده است که همین امر سبب ایجاد رضایت عمومی از اقدامات مجموعه انتظامی سلماس در سطح جامعه شده است .

وی همچنین با اشاره به لزوم ساماندهی وضعیت متکدیان سلماس تصریح کرد: نیروهای انتظامی سلماس 72 متکدی را در طول سال 96 از سطح معابر این شهرستان جمع آوری کرده است و درصورت همکاری ارگان های مسئول در خصوص ساماندهی آنان, قادریم تا 48 ساعت تمامی متکدیان شهر را جمع آوری کنیم تا در آستانه نوروز 97 مشکلی برای مردم و مسافرین پیش نیاید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار