تبلیغات

ارجاع پرونده تخلفات مدیران موسسات به قوه قضائیه

دی وحدت بود که 374 هزار و 246 سپرده گذار داشت ،طبق تصمیم کمیته سران قوا تا 100 میلیون تومان پرداخت شده است که تاکنون 370 هزار و 958 نفر تعیین تکلیف شدند یعنی 97.3 درصد .

حیدری افزود: درباره تعاونی افضل توس نیز تا سقف 100 میلیون تومان پرداخت شد و دارندگان حساب های بالاتر نیز تا همین میزان دریافت کردند.

وی تاکید کرد: کل سپرده گذاران این تعاونی را 365 هزار و 300 نفر است که 361 هزار و 275 نفر آنها تعیین تکلیف شده اند.

حیدری ادامه داد: تعیین تکلیف دو تعاونی بدر توس در خراسان و ولیعصر رباط کریم نیز از هفته گذشته آغاز شد که در تعاونی ولیعصر تعداد کل سپرده گذاران 27 هزار و 357 نفر هستند که تا 20 اسفند 17 هزار و 861 نفر تعیین تکلیف شدند که امیدواریم در سه روز باقیمانده بقیه تعیین تکلیف شوند.کل سپرده گذاران 51 هزار و 952 نفر هستند که تاکنون 45 هزار و 3 نفر تعیین تکلیف شده اند.

معاون نظارتی بانک مرکزی با تاکید براینکه 97 درصد وجوه پرداخت شده و تنها 2 درصد باقی مانده است، افزود: برای پرداخت ۲درصد باقی مانده که ۲۵درصد وجوه مربوط به آن‌ها می‌شود، هیاتی از نمایندگان قوه قضائیه، وزارت اطلاعات، بانک مرکزی، سهامداران و یک نفر از سپرده گذاران تشکیل شده تا در جلساتی هماهنگ به نحوه پرداخت‌ها بپردازند.

حیدری اضافه کرد: در نیمه اول سال۹۷ این ۲درصد نیز تعیین تکلیف خواهند شد.

منبع:اقتصادانلاین

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار