تبلیغات

دین‌محمدی: شکست ذوب آهن من را شگفت‌زده کرد

خبرگزاری فارس: سیروس دین‌محمدی در مورد شکست سنگین ذوب آهن مقابل الوحده امارات تیم قعرنشین و بدون امتیاز جدول گروه گفت: واقعا از این نتیجه شگفت زده شدم. روز خوب ذوب آهن نبود. نباید بازی را با الوحده واگذار می‌کردند. این باخت کار را برای صعود تیم قلعه‌نویی سخت کرده است با این حال امیدوارم که ذوب آهن به عنوان نماینده ایران در این مسابقات موفق شود.

دین‌محمدی در مورد تساوی استقلال مقابل العین امارات گفت: استقلال در بازی رفت خیلی بهتر از بازی برگشت مقابل العین بازی کرد. شاگردان شفر نباید بعد از گل عقب نشینی می‌کردند. نباید برای حفظ تک گل فقط دست به دفاع می‌زدند.

پیشکسوت استقلال در مورد گلی که این تیم از العین خورد گفت: فرشید باقری نباید به آن راحتی از بازیکن العین دریبل می‌خورد و بعد از دریبل هم امید ابراهیمی یا یکی از مدافعان باید روی پای بازیکن العین می‌آمد تا اجازه شوت زنی به این بازیکن را ندهد که این کار در استقلال انجام نشد.

وی در مورد وضعیت صعود استقلال گفت: استقلال می‌تواند از گروهش صعود کند. اگر شاگردان شفر بتوانند الریان را در تهران شکست بدهند صعودشان تضمین می شود.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار