تبلیغات

خیابان‌های منتهی به ورزشگاه پارکینگ شدند/ عکس از مجیدی ممنوع!


نیروی انتظامی خیابان های شرقی و غربی منتهی به ورزشگاه آزادی را بست تا تبدیل به پارکینگ اتومبیل ها شود.

به نقل از مهر، دیدار تیم های فوتبال استقلال تهران و العین امارات در هفته چهار مرقابت های لیگ قهرمانان فوتبال آسیا در حالی از ساعت ۱۹ امروز در ورزشگاه آزادی تهران آغاز شده است که حاشیه های ریز و درشتی را به همراه داشته است که در پی می خوانید:

* تمام خیابان های منتهی به ورزشگاه آزادی تهران به دلیل ازدحام جمعیت بسته شده است. شلوغی در بازی امروز استقلال و العین باعث شده تا بلوار چوگان و همچنین بلوار منتهی به کارتینگ آزادی، تبدیل به پارکینگ اتومبیل ها شود.

* با اینکه بیش از ۱۰۰ هزار هوادار استقلال برای تماشای بازی امروز آبی پوشان به ورزشگاه آزادی تهران آمده بودند اما باز هم علاقمندان به فوتبال  به سمت ورزشگاه می آمدند تا از طریق بیلبوردهای موجود در محوطه استادیوم آزادی بازی را در کنار همدیگر ببینند.

* ناظر afc که در جایگاه ویژه حضور داشت مدام در حال نت برداری از اتفاقات بازی بود. زمانی که فرهاد مجیدی وارد ورزشگاه شد این ناظر به خبرنگاران اجازه نداد از وی عکس بگیرند.

* سیدرضا افتخاری، پندار توفیقی، جواد قراب به همراه بهشاد یاورزاده و رضا عنایتی و تنی چند از مسئولان سفارت امارات در جاگاه ویژه حضور داشتند.

* مربیان هر دو تیم در دقایق نخست بازی به تصمیمات داور هنگ کنگی این بازی معترض بودند که با تذکر داور چهارم روبرو شدند.

* منصور پورحیدری همچون تمام بازی های استقلال در سال گذشته در دقیقه ۲۲ مورد تشویق قرار گرفت.

* حدود ۵ هزار هوادار در بیرون از ورزشگاه حضور داشتند که نتوانستند وارد استادیوم شوند.

* فرهاد مجیدی همراه با فرزاد مجیدی در دقیقه ۲۵ بازی وارد جایگاه ویژه شد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار