تبلیغات

آسیب طوفان به 23 منزل مسکونی در گلستان

خبرگزاری ایسنا: سرپرست مدیر بحران استان گلستان با اشاره به وزش باد شدید در استان گلستان، اظهار کرد: با آمادگی کامل نیروهای هلال احمر، فرمانداری ها، نیروی انتظامی و نیروهای مدیریت بحران استان و تمامی نیروهای امداد و نجات، 3 هزار مسافر نوروزی در باد شدید شب گذشته به مناطق امن هدایت شدند.

به نقل از استانداری گلستان، سید خالق سجادی با بیان اینکه بالاترین سرعت باد در شهرستان های مراوه تپه و گرگان گزارش شده، تصریح کرد: بر اثر این حادثه، سقف 20 منزل مسکونی در گرگان و 3 منزل مسکونی در علی آباد کتول آسیب دید و همچنین در برخی نقاط استان شاهد قطع برق بودیم که با همکاری نیروهای امدادی مرتفع شد.

وی افزود: بر اثر باد شدید و طوفان، افتادن برخی درختان در مسیرهای مواصلاتی استان باعث ایجاد ترافیک و در اثر سقوط درخت بر روی خودرو در شهر گرگان موجب خسارت شد.

سرپرست مدیریت بحران گلستان یادآور شد: سقوط یک شی در نزدیک پل عابر پیاده جرجان در شهر گرگان و برخورد با سر یک مسافر خانم حدود 38 ساله اهل شیراز موجب ضربه مغزی وی شد که با وجود رسیدگی سریع و به موقع و همچنین تلاش تیم پزشکی، متاسفانه این خانم در ساعت 5 بامداد امروز فوت کرد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار