تبلیغات

تیم ملی فوتسال بانوان ایران برابر اوکراین به برتری رسید


اولین دیدار دوستانه تیم های ملی فوتسال بانوان ایران و اکراین با برتری ملی پوشان ایران به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار مهر،  تیم ملی فوتسال بانوان ایران، قهرمان دوره گذشته قاره کهن که خود را برای حضوری مقتدرانه در رقابت های جام ملت های آسیا و دفاع از عنوان قهرمانی مهیا می کند، امروز (یکشنبه) در نخستین دیدار دوستانه خود مقابل اوکراین از ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه در سالن هندبال به میدان رفت.

ملی پوشان ایران در نیمه نخست با گل های آرزو صدقیانی زاده، فاطمه اعتدادی و فرشته کریمی به برتری رسیدند و اوکراینی ها نیز با یک گل زمین بازی را ترک کردند تا ملی پوشان ایران ۳ بر ۱ پیروز شوند.

در نیمه دوم نیز ایران حملات خوبی را روی دروازه اوکراین انجام کرد که ثمره آن گل چهارم توسط سارا شیربیگی در دقیقه ۲۳ بود.

نسترن مقیمی در دقیقه ۲۵ گل پنجم ایران را زد که داور به دلیل خطای دو ضرب نپذیرفت و ایران ۴ بر ۱ کار را دنبال کرد. در دقایق پایانی گل به خودی مقیمی اختلاف را به دو گل رساند. 

در دقیقه ۳۷ فهیمه زارعی گل پنجم ایران را به ثمر رساند تا سالن با حضور ۱۵۰ تماشاگرش یکصدا به تشوییق ایران بپردازد. در دقیقه ۳۹ نیز اوکراین صاحب یک موقعیت پنالتی شد اما فرزانه توسلی با عکس العملی عالی این شانس را از اوکراینی ها گرفت تا در نهایت ایران ۵ بر ۲ پیروز نخستین دیدار دوستانه شود.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار