تبلیغات

نصرتی: مدیران فعلی نفت خیلی استرس دارند

خبرگزاری میزان: محمد نصرتی در مورد اینکه چرا وضعیت فعلی نفت تهران مانند اول فصل دچار آشفتگی شده است، اظهار داشت: دلیل اصلی این آشفتگی این است که ما خیلی بلاتکلیف هستیم. اول فصل مشکلات مالکیت داشتیم و نمی‌دانستیم که تیم برای کجاست. مجموعه جدید هم که روی کار آمده‌اند خیلی استرس دارند و به وعده‌های خود عمل نکردند.

وی ادامه داد: همه این مشکلات باعث شده است که ما خوب تمرین نکنیم و بازیکنی هم که خوب تمرین نکند، نمی‌تواند انتظارات را برآورده کند. این اتفاقات خیلی روز تمرکز ما تاثیر گذاشته است.

مدافع نفت تهران در پاسخ به این سوال که وقتی پلیس به تمرین این تیم آمد و اموال این باشگاه را توقیف کرد و تاثیر آن بر تمرکز بازیکنان چقدر بوده، گفت: قطعا تاثیر زیادی دارد. تیم ما در شرایط حساسی است و در منطقه سقوط قرار دارد. مسئولان وزارت نفت هم برایشان مهم نیست که این تیم چه وضعیتی دارد. البته در ناامیدی بسی امید است.

نصرتی در خصوص اینکه آیا در صورت سقوط نفت به دسته یک در این تیم می‌ماند یا خیر، خاطرنشان کرد: اگر نفت تهران سقوط کند من به احتمال زیاد از این تیم جدا می‌شوم. فعلا نمی‌دانیم وضعیت تیم چگونه است و باید تا پایان فصل صبر کنیم.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار