تبلیغات

طنز؛ چند پیشنهاد برای پست شهردار تهران

حسام حيدري در ستون طنز روزنامه قانون نوشت: از آنجایی که شورای شهر تهران در حال بررسی گزینه‌های پیشنهادی برای انتخاب شهردار تهران است و اگرچه همه می‌دانیم آخرش هم این پست برای خود آقای دکتر ولایتی است ولی برای خالی نبودن عریضه، گزینه‌های پیشنهادی خود را برای انتخاب شدن به سمت شهردار تهران، به این شرح اعلام می‌کنیم:

نام: عباس جدیدی

مهارت‌ها: کشتی‌گیر و مدیر شهری کاربلد با توانایی باز کردن شاخ بز و دیگر حیوانات اهلی، دارای امکان تغییر 360 درجه‌ای افق زاویه بدن، مجهز به دوربین جلوی هشت مگاپیکسل.

توضیحات: جدیدی با تجربه‌ای که از حضور سه رخ در تمام حوادث تاریخی 100 سال اخیر به‌دست آورده و با توجه به مهارت‌هایی که در طول این سال‌ها در تشک کشتی از خود نشان داده، می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌ها برای انتخاب شدن به عنوان شهردار تهران باشد. او بیش از هرکسی می‌تواند با مشکلات شهری پنجه در پنجه شده و روی آن‌ها اشکل گربه زده و به پل ببرد. جدیدی همچنین در تشخیص آپورچونیتیوز‌های موجود در سطح کلانشهر توانا بوده و امکان خروج ما از موقعیت wo را مهیا خواهد کرد.

نام: مهدی طارمی

مهارت‌ها: نشانه‌گیری دقیق، توانایی در دق دادن مشکلات با مجبور کردن آن‌ها به تماشای ضربات پنالتی خود، همراه با امکان دایو زدن در تمام اتوبان‌های اصلی شهر.

توضیحات: مهدی طارمی سال‌های طولانی در بالاترین سطح از لیگ‌های اروپایی فعالیت کرده و چند سفر موفق به ترکیه داشته که در این سفرها به بررسی وضعیت شهرهای این کشور پرداخته است. به این ترتیب می‌تواند یکی از بهترین شهرداران تهران باشد و به راحتی خود را در موقعیت گل قرار دهد. با دقت عمل بالایی که از مهدی سراغ داریم، در صورتی که او تمام تمرکزش را روی آبادانی تهران بگذارد؛ مطمئنا تا دو سال آینده شاهد رشد و شکوفایی عجیبی در شهر کرج خواهیم بود. البته در صورتی که انتخاب نشود هم حتما خیریتی در کار بوده است.

نام: حسام نواب صفوی

مهارت‌ها: دارای یقه آهارزده خرگوشی با عرض زیاد، توانایی در بیان با احساس دیالوگ: «ببین میخوام بد بترکونیم... اوکی؟»، سابقه 10سال حضور در سطح کلان حقوق بین‌الملل و فعالیت در کوچه پشتی دادگاه لاهه.

توضیحات: نواب صفوی با مهارتی که در متحد کردن وکلای جهانی دارد، به راحتی می‌تواند ترافیک تهران را برطرف کرده و آلودگی را در سطح جهانی بی‌آبرو و ذلیل کند. ارتباطات گسترده و رفاقت او با رهبران کشورهای بزرگ دنیا از جمله پوتین، می‌تواند فرصت مناسبی برای جذب سرمایه‌های خارجی در تهران باشد.

نام: سرهنگ علیرضا علیفر

مهارت‌ها: حنجره طلایی با فشار صدای 90 دسی‌بل وووووووع دیگر مهارت‌ها.

توضیحات: از آنجایی که انتخاب شهردارِ سرهنگ، پیش از این هم برای شهر تهران جواب داده و مفید بوده است، سرهنگ علیفر هم می‌تواند یکی از گزینه‎‌های خوب باشد. توجه بیش از حد علیفر به مسائل اخلاقی می‌تواند از او یک شهردار اخلاق‌مدار بسازد که با نشان دادن شهروندان خارجی همچون آرتور ویدال باعث شود تا جوانان ما آن‌ها را دیده و ادب بیاموزند. علیفر همچنین از طریق رفقایی که در ایتالیا و اسپانیا دارد و با توجه به آموخته‌هایی که از معماران توانایی چون دولاب امیر فراگرفته، می‌تواند نقش مهمی در بازآفرینی معماری شهری تهران داشته باشد.

مسابقه: (جدی به جان خودم) بهترین گزینه خود برای پست شهردار تهران را زیر این پست پیشنهاد دهید. به بهترین پیشنهاد، سالنامه «بی‌قانون» اهدا خواهد شد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار