تبلیغات

قلعه فرمانروایی پرسپولیس؛ دروازه محکم آزادی

وبسایت نود: موقعیت‌های بغداد بونجاح در دقایق پایانی بازی پرسپولیس و السد، نتوانست دروازه سرخپوشان را باز کند تا پرسپولیسی‌ها باز هم در آزادی، موفق به ثبت کلین شیت شوند. پرسپولیس این فصل، در هر سه بازی خانگی توانست دروازه‌اش را بسته نگه دارد و هر سه مسابقه را هم با برد تمام کرد.

فصل پیش هم پرسپولیسی‌ها، ۳ بار در آزادی به میدان رفتند و ۲ میزبانی‌شان بخاطر تقابل با تیم‌های عربستانی در عمان انجام شد. در دو بازی از سه بازی فصل پیش هم پرسپولیس مقابل الریان و الدحیل دروازه‌اش را بسته نگه داشت و فقط از الوحده گل خورد. ۶ بازی و ۵ کلین شیت خانگی، که آمار فوق العاده‌ای برای پرسپولیس برانکو محسوب می‌شود.

نکته جالب اینجاست که نه در این دو فصل و نه پیش از آن در سال ۲۰۱۵، پرسپولیس برانکو باختی در خانه نداشته و همیشه، با برد یا مساوی مسابقات خانگی‌اش را تمام کرده است. آخرین باری که پرسپولیس یک بازی آسیایی را در خانه باخت، سال ۲۰۱۲ بود که با مصطفی دنیزلی از الهلال شکست خورد و صدرنشینی گروهش را از دست داد. از آن زمان تا امروز، آزادی خانه نفوذ ناپذیر پرسپولیس بوده و مساوی بدون گل، بزرگترین دستاوردی است که حریفان این تیم داشته‌اند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار