مهاجری: امیدوارم دوباره با کسر امتیاز مواجه نشویم

تبلیغات

مهاجری: امیدوارم دوباره با کسر امتیاز مواجه نشویم

ایسنا: رضا مهاجری سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد در نشست خبری پیش از بازی با مشکی پوشان اظهار کرد: یک سال خیلی سخت را سپری کردیم و به دو هفته پایانی رسیدیم. آخرین بازی ما در مشهد فردا برگزار می‌شود و سوای دربی و حساسیت‌هایش، می‌خواهیم یک بازی خوب را تماشا کنیم. امیدوارم بتوانیم امتیازات لازم را از این دیدار کسب کنیم. دیدار فردا مقابل تیمی پر از انگیزه است. در لیگ هفدهم مشکی‌پوشان خوب بازی کرد اما با بدشانسی نتایج را واگذار کرد.

مهاجری خاطرنشان کرد: برد شیرینی در هفته گذشته بدست آوردیم که بقای ما را قطعی کرد. امیدوارم فردا هم پیروز شویم، اما در کل لیگ باید بگویم که خیلی جاها دلمان سوخت. زمانیکه می‌شد با اقتدار جلو برویم، چاله هایی ایجاد شد که سبب شد از هدف دور شویم.

او افزود: فوتبال یک بحث جمعی است، فرد نمی‌تواند تمام فشارها را مدیریت کند. باید هر عضوی از باشگاه به شکل یک پازل نقشش را ایفا کند. همه مشکلات در کنار هم سبب شد که نتوانیم موفق باشیم و به هدف خود در لیگ برسیم.

سرمربی تیم فوتبال پدیده در خصوص قطعی شدن سقوط مشکی‌پوشان تصریح کرد: این کار را برای ما سخت خواهد کرد، فردا به بازیکنانی میدان داده می‌شود که در طول فصل کمتر بازی کرده‌اند و خودبه‌خود این موضوع فشار را بر ما مضاعف خواهد کرد.

مهاجری در خصوص احتمال کسر امتیاز از پدیده به خاطر پرونده پراهیچ گفت: اخبار نگران‌کننده در این فصل کم نشنیدیم، تا جایی که من در جریان هستم، قرار بر این بوده که پدیده مادر این مهم را پرداخت کند. یک بار زیر این آوار ۶ امتیازی خم شدیم و امیدوارم دوباره چنین اتفاقی نیفتد.

او در خصوص ادامه همکاری با باشگاه پدیده گفت: فقط به این ۲ بازی فکر می‌کنم. قبل از بازی با نفت اتفاقات خوبی افتاد و مسئولان شهری و استانی سر تمرین تیم آمدند، امیدوارم این موضوع مستمر باشد.

مهاجری تصریح کرد: وقتی به دنبال کیفیت هستید، باید خیلی از شرایط را پیش ببریم. بحث زیاد است و نمی‌خواهم شب بازی به آنها بپردازم. وقتی بین شما و هدف فاصله می‌افتد، چطور ممکن است بتوانید در آینده این مهم را جمع کنید؟ باید همت بیشتری به وجود آید تا بازیکنان خوبی که امروز به ما کمک کردند، اعتماد کنند و بمانند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار