سؤال از زنگنه درباره فساد ۲۰۰ میلیارد تومانی

تبلیغات

سؤال از زنگنه درباره فساد ۲۰۰ میلیارد تومانی

باشگاه خبرنگاران جوان: هدایت‌الله خادمی عضو هیئت رئیسه کمیسیون انرژی از تنظیم طرح سؤال از زنگنه وزیر نفت درباره دزدی ۲۰۰ میلیارد تومانی در مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران خبر داد.

وی با بیان اینکه هنوز پیگیری‌ها درباره این موضوع به صورت اساسی انجام نشده و نتیجه‌ای مشخص نیست، افزود: ابتدا اعلام شد که این شخص فرار کرده اما برخی گفتند نگویید فرار کرده و در کشور است، البته در حقیقت شخص خاطی بعد از دزدی ابتدا به ترکیه و از آنجا به کانادا رفته است.

نماینده مردم ایذه و باغ‌ملک با اشاره به اینکه طولانی کردن پیگیری این دزدی‌ تنها برای کهنه کردن موضوع است، تأکید کرد: قوه‌قضاییه در نهایت باید بحث دزدی در مدیریت اکتشاف را پیگیری کند اما وزارت نفت اگر به فکر منافع ملی باشد، می‌توانست پول‌های مردم را نگاه داشته تا این طور دزدی نشود.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون انرژی تصریح کرد: وزارت نفت باید به عنوان مدعی پیگیر بازگرداندن اموال دزدی شده باشد، مجلس هم به تازگی به صورت جدی به این موضوع ورود کرده است.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار