تبلیغات

رپر معروف در سریال ایرانی «رقص روی شيشه»

یاس (یاسر بختیاری) خواننده و رپر معروف ایرانی با سریال «رقص روی شیشه» ساخته مهدی گلستانه همکاری خواهد کرد.

علیرغم مقاومت گروه سازنده سریال «رقص روی شیشه» برای عدم انتشار اخبار و درز اطلاعات پروژه، خبر می‌دهد که ياس مطرح‌ترين رپر حال حاضر موسيقی رپ در سريال «رقص روی شيشه» تازه ترين ساخته مهدی گلستانه حضور خواهد داشت.

طبق این خبر «صبا»؛ حضور یاس در این پروژه قطعی است اما هنوز به طور دقیق مشخص نشده است كه اين حضور به معني بازيگری اوست يا خوانندگی.

مهمترين نكته اينجاست كه ياس بعد از چندین سال جزو معدود خوانندگانى است كه هیچ وقت برای دریافت مجوز رسمی اقدام نكرده است، حال اين سوال پيش مى‌آيد كه آيا مهدی گلستانه تمام مجوزهای لازم برای استفاده موسيقى او را دريافت كرده است يا اينكه فقط ياس در نقش يک بازيگر یا خواننده در اين سريال ظاهر می‌شود؟ كه تمام اين اتفاقات در هاله اى از ابهام قرار دارد.

«رقص روی شيشه» سريال پر بازيگر و پر هزينه شبكه نمايش خانگی به كارگردانی مهدي گلستانه و تهيه كنندگی پيمان جعفری است كه در مراحل پايانی پيش توليد قرار دارد و قرار است به زودی منتشر شود؛ چند روز پيش خبر مهم ديگرى درباره حضور ده خواننده در اين سريال منتشر شد كه بر مبنای آن قرار است خوانندگانى چون فرزاد فرزين، بابک جهانبخش، محمدعليزاده،رضا صادقى، مهدى يغمايی، هوروش بند، محمدزندوكيلى، رضا بهرام و انوش تقوى با این پروژه همکاری داشته باشند و قراردادشان را با اين سريال برای توليد قطعات اختصاصى امضاء كرده‌اند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار