تبلیغات

مرندی: امسال شرایط سخت‌تری داریم

خبرگزاری فارس: مهدی مرندی درمورد شرایط تیم ملی ایران برای حضور در رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال و نحوه برگزاری این دوره از پیکارها اظهار داشت: دوره‌های گذشته لیگ جهانی به این شکل نبود و مسابقات به صورت گروه‌بندی انجام می‌شد. در آن زمان می‌توانستیم روی مسابقات و نتایج حساب کنیم، اما حالا شرایط تغییر پیدا کرده است.

وی ادامه داد: خوشبختانه بازیکنان ایران آماده هستند و با تمریناتی که داشتند انگیزه بالایی دارند. امیدوارم بتوانیم بهترین نتایج را بگیریم. برای رسیدن به بهترین نتایج باید بهترین عملکرد را داشته باشیم. ضمن اینکه از همه مردم هم می‌خواهم منطقی به موضوع نگاه کنند و خدای ناکرده بعد از یک یا دو شکست به بازیکنان بد و بیراه نگویند. ما همیشه مدیون مردم هستیم و امیدوارم امسال هم بتوانیم مقابل آنها رو سفید باشیم.

لیبروی تیم ملی والیبال ایران با اشاره به عنوان یازدهمی دوره گذشته خاطرنشان کرد: ما واقعاً دوره گذشته بازی‌های خیلی خوبی از خود به نمایش گذاشتیم. امسال شرایط کمی سخت‌تر است و همه با تمرکز بالا وارد میدان می‌شویم تا بهترین نتیجه را بگیریم.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار