تبلیغات

هت‌تریک مامه علیه هت‌تریک ژنرال

ورزش سه ساعتی پیش بازی حساس دو تیم استقلال تهران و ذوب‌آهن اصفهان به پایان رسید و شاگردان شفر با برتری قاطع 3 بر 1 مقابل حریف اصفهانی راهی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا شدند.

3 گل استقلال در این بازی را مامه تیام به ثمر رساند.

اما نکته جالب توجه این است که در دو مصاف قبلی ذوب‌آهن و استقلال که با هدایت وینفرد شفر و امیر قلعه‌نویی همراه بود ، سرمربی سابق آبی‌ها برنده زمین مسابقه را ترک کرد و در این بازی به دنبال سومین برد پیاپی خود بود که مغلوب هنرنمایی مهاجم سنگالی استقلال شد.

قلعه‌نویی اولین جدال را در هفته بیست و دوم لیگ برتر با شفر انجام داد و توانست با گل دقایق پایانی محمدرضا حسینی آن نبرد حساس را به سود خود پایان ببرد.

دومین مصاف این دو تیم هم هفته گذشته و در بازی رفت مرحله یک چهارم لیگ قهرمانان رقم خورد که باز هم شاگردان قلعه‌نویی با گل دقایق پایانی ولیسیانی برنده این بازی شدند.

اما ژنرال سابق استقلالی‌ها در بازی امشب مغلوب تکنیک و قدرت مهاجم آفریقایی استقلال شد تا علاوه بر عدم دستیابی به سومین برد پیاپی خود، حذف تلخی از آسیا داشته باشد.

هت‌تریک مامه علیه هت‌تریک ژنرال

عکس: امیرحسین خیرخواه

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار