تبلیغات

رحمتی، برنده بزرگ آخر فصل استقلال

ورزش سه: سیدمهدی رحمتی دروازه بان تیم فوتبال استقلال فصل خوب آغاز نشده 97-96 را با یک پیروزی خیره کننده به پایان رساند.


 کاپیتان استقلالی ها که با حضور علیرضا منصوریان به عنوان سرمربی استقلال و نتایج ضعیف ابتدای فصل چالش جدی با وی پیدا کرد و پس از استخدام وینفرد شفر جایگاه خود را به سیدحسین حسینی دروازه بان جوان آبی ها واگذار کرد درنهایت با این لبخند جالب توجه سال ورزشی خود را به اتمام رساند.

رحمتی امروز دوشادوش مدافعان استقلال زیر فشار وحشتناک مهاجمان بلندقامت ذوب آهن دوام آورد و تنها یک بار روی تغییر جهت شوت از راه دور قاسم حدادی فر دست خود را به علامت تسلیم بالا برد. البته اصرار رحمتی به وقت کشی در لحظات پایانی ممکن بود عقوبت سختی برای استقلال در پی داشته باشد اما از شانس خوب او ضربه سنگین ربیع عطایا از بالای دروازه زردپوش استقلالی ها بیرون رفت.

رحمتی با پیروزی امروز در نهایت موفق به کسب یک نتیجه خوب مقابل سرمربی سابقش امیر قلعه نویی شد که البته با وی به آشتی برخواسته است به هر حال کری بین این دو قابل انکار نیست. او پیش از آغاز مسابقه در زاویه ای رو به پرچم آبی استقلال و ستاره زردش ایستاد. تصویری که موردپسند هوادارانی است که کاپیتان محبوب تیمشان را فوق العاده دوست دارند.

رحمتی، برنده بزرگ آخر فصل استقلال


عکس از امیرحسین خیرخواه

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار