شکایت عجیب چلسی از آنتونیو کونته

تبلیغات

شکایت عجیب چلسی از آنتونیو کونته

ورزش سه: به نظر می رسد مشکلات بین آنتونیو کونته و باشگاه چلسی حتی بعد از جدایی سرمربی ایتالیایی نیز ادامه یافته است.

اگرچه کونته در 2 فصل حضور روی نیمکت چلسی حداقل از نظر نتیجه گیری بسیار خوب عمل کرد، اما جدایی بین طرفین بسیار تلخ و با عداوت انجام شد و حالا هر 2 طرف قصد دارند از یکدیگر شکایت کنند.

شکایت عجیب چلسی از آنتونیو کونته

کونته معتقد است چلسی با دیر اخراج کردن او باعث شده این سرمربی پیشنهادهایی مانند هدایت رئال مادرید یا تیم ملی ایتالیا را از دست بدهد و متقابلا باشگاه چلسی نیز می خواهد به دلیل خسارتی که کونته بر سر فروش دیگو کاستا وارد کرده از او درخواست غرامت کند.

کونته در تابستان سال قبل شخصا پیغامی برای دیگو کاستا ارسال کرده و مدعی شد این مهاجم اسپانیایی دیگر در برنامه هایی او جایی ندارد و این موضوع علنی شد.

باشگاه چلسی معتقد است تیم های خواهان کاستا با علم به این موضوع که کونته اعتقادی به او ندارد، به این بازیکن پیشنهاداتی پایین تر از ارزش واقعی او دادند و اگرچه کاستا در نهایت با مبلغ 57 میلیون راهی اتلتیکومادرید شد، اما چلسی حس می کند امکان فروش او با قیمتی بالاتر هم وجود داشته و کونته مقصر این ضرر مالی است.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار