تبلیغات

بیانیه باشگاه رئال مادرید: بنزما می‌ماند!

خبرگزاری تسنیم: با وجود تأکید شخص بنزما و مدیر برنامه‌هایش در مورد بی‌اساس بودن خبر چند رسانه از جمله اسکای ایتالیا مبنی بر احتمال خروج این بازیکن فرانسوی و رفتن او به سری A، اکنون باشگاه رئال مادرید بیانیه‌ای منتشر کرده تا به داستان‌هایی که درباره این موضوع شکل گرفته است پایان دهد.

در بیانیه این باشگاه راجع به آینده مهاجم فرانسوی کهکشانی‌ها آمده است: مهاجم فرانسوی هفتمین گلزن برتری تاریخ باشگاه است. بنزما کارش را برای دهمین فصل حضور خود در رئال مادرید آغاز کرد. از تابستان سال 2009 که به اینجا رسید، این مهاجم فرانسوی با شایستگی‌‌هایی که از خودش نشان داد، صفحه‌ای برجسته به کتاب تاریخ باشگاه اضافه کرد. در این مدت او به هفتمین گلزن برتر تاریخ باشگاه (192 گل در 412 بازی) تبدیل شد. او حالا تنها 8 گل دیگر می‌خواهد تا به دویست‌ تایی‌های باشگاه برسد.

در ادامه بیانیه کهکشانی‌ها می‌خوانید: او در 9 فصلی که او در رئال مادرید سپری کرده، 16 جام برده: 4 قهرمانی در لیگ قهرمانان، 3 قهرمانی در جام جهانی باشگاه‌ها، 3 قهرمانی در سوپرجام اروپا، 2 قهرمانی در لالیگا، 2 قهرمانی در جام حذفی و 2 قهرمانی در سوپرجام اسپانیا. آخرین آخرین او تا به امروز به عنوان یک مادریدی، در کیف، در فینالی که دسیموترسرا (سیزدهم) رقم خورد، جایی که راه را برای قهرمانی سفیدها باز کرد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار