تبلیغات

ابطحی: آقای روحانی، به فکر خزانه باشید

خبرگزاری ایسنا: یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: رییس‌جمهور به فکر خزانه کشور باشد. با ارز ۴۲۰۰ تومان سطل آشغال وارد شده است، ۶۰ تن طلا به صورت سکه در بازار حراج شده است، ارز مسافرتی نیز در حال خالی کردن خزانه است.

سیدمحمدجواد ابطحی در تذکری شفاهی در پایان جلسه علنی امروز مجلس، بیان کرد: از اینگونه مواضع رییس‌جمهور که فرمودند آمریکا با دم شیر بازی نکند تشکر می‌کنیم، ولی آقای رییس‌جمهور شما نیز به فکر خزانه باشید، با ارز ۴۲۰۰ تومان سطل آشغال وارد شده است، ۶۰ تن طلا به صورت سکه در بازار حراج شده است، ارز مسافرتی نیز در حال خالی کردن خزانه است. آژانس‌ها به دنبال مسافر مجانی می‌گردند.

وی در تذکری دیگر بیان کرد: مساله آب را باید جدی گرفت. گفته می‌شود قصد دارند در شرق اصفهان و سایر نقاط گلخانه ایجاد کنند، کار خوبی است ولی آب باغات خمینی‌شهر و فلاورجان را نیز باید در نظر گرفت چرا که باغات در حال خشک شدن هستند.

ابطحی در تذکری به هیات رییسه مجلس، گفت: امروز ما شاهد اتفاق بدی در مجلس بودیم، آقای رحیمی در رابطه با بحث قانون اصلاح مبارزه با تامین مالی تروریسم پیشنهاد داشت ولی این پیشنهاد نیز چاپ شده بود اما رییس جلسه اجازه نداد مخالف و موافق صحبت کنند. این قانون اصلا نباید به مجلس آورده می‌شد چرا که قوه قضاییه آن را نداده بود. بنده می‌خواستم به عنوان مخالف صحبت کنم و حق ما بود، چطور آیین‌نامه را به روشنی زیر پا می‌گذاریم. بنده می‌گویم نمایندگان با استناد به ماده ۲۵ و ۲۶ آیین‌نامه رییس‌ مجلس را به عنوان متخلف در کمیسیون ویژه بخواهند. حق نماینده ضایع شد و ۵۰ نفر در رای‌گیری شرکت نکردند.

به گزارش ایسنا، مسعود پزشکیان که ریاست جلسه را بر عهده داشت، گفت: آقای رحیمی خود می‌گوید که انصراف داده‌اند و به صورت کتبی نیز آن را نوشته‌اند. تذکر شما وارد نیست.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار