تبلیغات

گریزمان شانس زیادی برای بردن توپ طلا دارد

ورزش سه: دیگو سیمئونه، سرمربی اتلتیکو مادرید، معتقد است که آنتوان گریزمان شانس زیادی برای بردن توپ طلای بهترین بازیکن سال 2018 دارد.

گریزمان که با زدن دو گل در فینال لیگ اروپا، کمک کرد تا اتلتیکو فاتح این رقابت ها شود، با فرانسه قهرمانی در جام جهانی 2018 را هم جشن گرفت. او که یکی از کاپیتان های اتلتیکو برای فصل جدید خواهد بود، در جام جهانی سه گل به ثمر رساند.

گریزمان شانس زیادی برای بردن توپ طلا دارد

گریزمان دو سال قبل در بین سه نامزد نهایی توپ طلا بود اما در نهایت آن جایزه به رونالدو رسید اما سیمئونه معتقد است که این ستاره فرانسوی امسال شانس زیادی برای بردن این جایزه دارد.

او به خبرنگاران گفت:" توپ طلا جایزه ای است که کسانی که باید در مورد آن تصمیم گیری کنند، نتیجه اش را می دانند. اما واضح است که گریزمان شانس زیادی دارد. فوتبال به این دلیل فوق العاده است که تنها یک واقعیت ندارد. شما می توانید به شکل های مختلفی به قهرمانی برسید. ما این را در قهرمانی فرانسه در جام جهانی دیدیم؛ با ویژگی ای شبیه به اتلتیکو."

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار