تبلیغات

بازرس یوفا برای بررسی حمله به کمک‌داور در اتریش

خبرگزاری تسنیم: به نقل از سایت رسمی یوفا، کمیته انضباطی یوفا یک بازرس ویژه را برای بررسی حمله به کمک‌داور در بازی رفت تیم‌های اشتروم‌گراتس اتریش و آاک یونان از مرحله سوم حذفی لیگ اروپا مامور کرد.

در جریان این بازی از جایگاه تماشاگران تیم میهمان وسیله‌ای به سمت کمک‌داور پرتاب شد که مصدومیت او و انتقالش به بیمارستان را به همراه داشت. این اتفاق باعث تاخیر 40 دقیقه‌ای این بازی و جایگزین شدن کمک‌داور ذخیره شد.

بازرس یوفا برای بررسی حمله به کمک‌داور در اتریش

کمیته انضباطی یوفا همچنین پرونده‌ای علیه باشگاه میزبان یعنی اشتروم گراتس اتریش باز کرده است.

خبر دیگر از یوفا حاکی از آن است که فدراسیون فوتبال روسیه با ارسال نامه‌ای به این نهاد خواستار بررسی حمله هواداران یونانی به چند خبرنگار ورزشی این کشور پیش از آغاز بازی رفت مرحله سوم حذفی لیگ اروپا میان تیم‌های پائوک یونان و اسپارتاک روسیه شد.

یک مقام فدراسیون فوتبال روسیه در این رابطه گفت: اطمینان داریم که چنین اتفاق‌هایی حتی مورد تایید هواداران فوتبال نیست و یوفا باید هر چه سریع‌تر ضمن بررسی حمله به خبرنگاران روسی در یونان باشگاه پائوک را نیز جریمه کند. فدراسیون فوتبال روسیه نیز تحقیقاتی در این زمینه با اطلاعات خبرنگاران حاضر در محل حادثه انجام داده است.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار