تبلیغات

هازارد: خوب است که مربی‌ای مانند ساری داریم

ورزش سه: ادن هازارد، ستاره چلسی، معتقد است که این تیم می تواند با هدایت مائوریسیو ساری، دست به کارهای بزرگی بزند.

 در این دیدار چلسی در حالی به پیروزی 3-2 رسید که نتوانست برتری دو گله در 20 دقیقه ابتدایی بازی را تا پایان نیمه اول حفظ کند اما در نیمه دوم، با ورود هازارد، روند بازی به سود این تیم شد و در نهایت گل مارکوس آلونسو، سه امتیاز این بازی را نصیب این تیم کرد.

این ستاره بلژیکی تایید کرد که از نیمکت نشینی چندان راضی نیست اما معتقد است که تیمش می تواند با هدایت ساری، به دستاوردهای بزرگی برسد.

او به خبرنگاران گفت:" بهتر است در زمین باشید، تا خارج زمین اما بچه هایی که در زمین بودند، خوب کار کردند؛ بنابراین من فقط 20-15 دقیقه بازی کرد و تلاش کردم بهترین بازی ام را ارائه بدهم. بنابراین امروز تنها از اینکه پیروز شدیم، خوشحالم.

هازارد: خوب است که مربی‌ای مانند ساری داریم

فکر می کنم ساری از آن دست مربیانی است که می خواهند تیم توپ را کنترل کند. من نمی توانم چیز بدی در این مورد بگویم. من تنها می خواهم پیروز شوم و با توپ بازی کنم.

ما بازیکنان خوبی داریم و می توانیم کارهای بزرگی بکنیم. خوب است که چنین مربی ای داریم. فکر می کنم در لیگ برتر زمان زیادی برای حفظ توپ نداریم. ساری مربی بزرگی است؛ مانند مربیان قبلی که داشتیم. اکنون تنها می خواهیم از پیروزی های مان لذت ببریم."

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار