تبلیغات

توضیح کمیته امداد درباره خبر کشت «ماری جوانا»

خبرگزاری تسنیم: پیرو انتشار مصاحبه‌ای با عنوان "زمین زیر کشت ماری‌جوانا کمتر از یک هکتار بود/متهم در اختیار دستگاه قضایی است" از سوی یکی از رسانه‌ها، جوابیه‌ای از سوی اداره کل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی کمیته امداد به شرح ذیل منتشر شد:

مطالبی که توسط رئیس جهاد کشاورزی دنا منعکس‌شده است هیچ‌گونه ارتباطی با طرح‌های اشتغال‌زایی کمیته امداد ندارد. بر اساس بررسی‌های انجام‌شده توسط ناظران فنی اشتغال این نهاد در شهرستان دنا از سال 90 تاکنون هیچ طرح اشتغال‌زایی درزمینهٔ کشت گلخانه‌ای توسط کمیته امداد اجرا نشده است.

ذکر این نکته ضروری است که در سال 97، سقف تسهیلات اشتغال برای مددجویان کمیته امداد 75 میلیون تومان و برای کارفرمایان 100 میلیون تومان تعیین‌شده و تاکنون بیش از این مبلغ تحت هیچ عنوانی به مددجو یا کارفرما پرداخت‌نشده است.

رئیس جهاد کشاورزی دنا ضمن تکذیب این خبر در مصاحبه‌ای اعلام کرده است کاشت این گیاه هیچ ارتباط موضوعی با تسهیلات اعطایی از طرف کمیته امداد ندارد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار