تبلیغات

افزایش 30 درصدی فوت ناشی از حوادث کار

خبرگزاری ایسنا: مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران از افزایش بیش از 30 درصدی فوت ناشی از حوادث کار در شش ماهه اول امسال نسبت به مدت مشابه در سال گذشته خبر داد و گفت: امسال 215 نفر بر اثر حوادث ناشی از کار جان خود را از دست داده‌اند.

مسعود قادی پاشا به اعلام آخرین آمار تصادفات منجر به فوت در 6 ماهه اول امسال پرداخت و اظهارکرد: در 6 ماهه اول امسال 651 مورد تصادفات منجر به فوت داشتیم که از این تعداد 105 مورد زن و 546 مورد مرد بودند که این آمار در سال گذشته 520 مورد بود.

وی افزود: همچنین در شش ماهه اول امسال 37 مورد مسمومیت با گاز منوکسید کربن گزارش شده است که در مدت مشابه سال گذشته که 48 مورد بود کاهش 22.9 درصدی را نشان می‌دهد. از تعداد مسمومان امسال 25 نفر مرد و 12 نفر زن بودند.

مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران همچنین با بیان اینکه در شش ماهه اول امسال 215 مورد فوت ناشی از حوادث ناشی از کار داشتیم، اظهار کرد: این میزان در سال گذشته 164 مورد بود و نشان دهنده آن است که با افزایش بیش از 30 درصدی فوت ناشی از حوادث کار روبه‌رو هستیم که آمار خوبی نیست.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار